Powerguy.sk    Energie slobody! 

Páčime sa vám?

Doprava a platba

Platby

 

Newsletter PowerGuy

  • ViP zľavy pre odberateľa
  • Tipy špecialistov ZADARMO
  • atraktívne súťaže
  • Vaša emailová adresa
 

Platby

Kontakt

Eljet s.r.o.

tel: +420 602 123 363
email: info.powerguy@gmail.com
IČ: 01504134


Úvod » Solárne nabíjačky

Solárne nabíjačky


EUR
EUR
Usporiadať podľa:
najlacnejšie najdrahšie54,59 EUR

img

143,70 EUR

img

Už sú preč doby, kedy ste museli zaplatiť za výkonnú solárnu nabíjačku veľké peniaze a vážila niekoľko kilogramov. Novým trendom v tejto oblasti je pružnosť a vysoká odolnosť. Solárne panely sa už totiž nevyrábajú len v skle, takže došlo k redukcii hmotnosti i objemu. Solárna energia tak predstavuje vhodnú alternatívu k ostatným technológiám nabíjania a aj keď pre ňu nie sú v našich končinách najideálnejšie podmienky, získala si obrovskú základňu fanúšikov, o čom vypovedá vysoký počet vyhľadávaní nielen na vyhľadávači Google.

Solárne nabíjačky pre mobil, kameru aj repráky

Solárne nabíjačky zoženiete u PowerGuy.sk v niekoľkých atraktívnych prevedeniach. Každú verziu dôkladne testujeme my aj naši zákazníci, takže predávame len kvalitný značkový tovar s dobrým výkonom a dlhou desaťročnou zárukou na funkčnosť panelu. O unikátnosti nášho riešenia sa presvedčte sami. Každý produkt môžete až 3 mesiace skúšať v rámci 100 % záruky spokojnosti PowerGuy.sk a ak by vám náhodou nevyhovoval, jednoducho ho môžete vrátiť . Solárnu nabíjačku potom môžete vymeniť za oveľa atraktívnejší zdroj energie. Objavte svet slobody a vyskúšajte tiež napríklad USB táborák BioLite CampStove či USB dynamo Lightcharge.

Laboratóriá PowerGuy.sk došli k veľmi užitočnému poznatku. Tým pádom ponúkame moderné solárne nabíjačky novej generácie s externým akumulátorom. Solárne panely predávame prakticky všetky bez vstavaných akumulátorov, aby ste neboli závislí na životnosti batérie, ktorá sa na slnku rýchlo kráti. Energiu tak odporúčame zbierať napríklad v šikovnom power banku.

Solárne nabíjačky