Páčime sa vám?

Doprava a platba

Platby

 

Newsletter PowerGuy

  • ViP zľavy pre odberateľa
  • Tipy špecialistov ZADARMO
  • atraktívne súťaže
  • Vaša emailová adresa
 

Platby

Kontakt

Eljet s.r.o.

tel: +420 602 123 363
email: info.powerguy@gmail.com
IČ: 01504134


Slúchadlá a reproduktory Jabra

V tejto sekcii nebol nájdený žiaden tovar.


V našom sortimente nájdete aj americkej reproduktory a slúchadlá Jabra, ktorý patrí medzi najuznávanejšie po celom svete. Vznikajú v spolupráci so svetovými dizajnérmi a hudobnými DJ. Dôkazom budiž spolupráca s laboratóriami Dolby® a niekoľko ocenení Red Dot Design. Okrem iného dosahujú produkty značky Jabra veľmi dobrého hodnotenia od používateľov napríklad na svetovo uznávanom serveri Amazon. Nič však nie je dôležitejšie ako váš osobný dojem. Preto ponúkame u PowerGuy.cz naozaj ústretovú ponuku na všetky reproduktory aj slúchadlá Jabra v podobe 100% záruky spokojnosti. Po celej prvé tri mesiace môžete zisťovať, či ste zakúpili dostatočne kvalitné zvukové zariadenie, s ktorým si vychutnáte každý song na maximum.

Vzhľadom k nášmu zameraniu na oblasť dobíjanie menšie elektroniky, odporúčame vyskúšať pohodlie bezdrôtových slúchadiel Jabra Revo a prenosného reproduktora Jabra Solemate. Vďaka bezdrôtovému zdieľanie hudby sa zbavíte otravných káblov. Asi si hovoríte, že na druhú stranu pribudne nutnosť nabíjania ďalšieho zariadenia. Nie je to tak celkom pravda. Dnešné moderné slúchadlá Jabra vydrží hrať niekoľko hodín na vstavaný akumulátor a všetky modely dobijete z bežného micro USB kábla. Pokiaľ si teda kúpite power bánk, či ho ešte nevlastníte, nebudete nikdy bez energie. Pre väčšiu zábavu potom môžete dobíjať napríklad z USB táboráku BioLite Campstove pri opekaní špekáčikov :)

Konzervatívnejší milovníci kvalitnej hudby si určite vyberú slúchadlá špunty Jabra Rhytm alebo výstrednejší verziu Jabra Chill. Obe tieto varianty dostanete za bezkonkurenčnú cenu dvoch lístkov do kina. Akýmsi hybridom potom možno nazvať sériu slúchadiel s rádiom Jabra Tag, kde prijímate bezdrôtovo zvuk napríklad z telefónu az prijímacieho modulu vedú klasické slúchadlá Jabra, ale možno pripojiť akúkoľvek inú sadu slúchadiel. Hudobné DJ celkom iste nepohrdne najvyšším modelom uzavretých slúchadiel Jabra Revo Wireless. Skrátka DJ slúchadlá ako sa patrí.

Ako autorizovaní predajcovia Jabra poskytujeme ešte jeden zaujímavý bonus. Ak by bolo potrebné u nás zakúpené reproduktory alebo slúchadlá Jabra v rámci dvojročnej záruky reklamovať, nemusíte sa obávať, že by ste prišli na mesiac o svoje obľúbené príslušenstvo. V prípade záujmu zapožičiame zdarma po celú dobu reklamácie náhradné reproduktory alebo slúchadlá Jabra totožného modelu.