Páčime sa vám?

Doprava a platba

Platby

 

Newsletter PowerGuy

  • ViP zľavy pre odberateľa
  • Tipy špecialistov ZADARMO
  • atraktívne súťaže
  • Vaša emailová adresa
 

Platby

Kontakt

Eljet s.r.o.

tel: +420 602 123 363
email: info.powerguy@gmail.com
IČ: 01504134


Servis telefónov

V spolupráci s autorizovaným servisom mobilných telefónov dokážeme odborne opraviť akúkoľvek opraviteľnú závadu na vašom telefóne. Zakladáme si na vysokej kvalite. Servis mobilov preto vykonávame v čo najrýchlejšej možnej dobe. Robíme aj expresné opravy mobilných telefónov v Prahe, Brne a Bratislave. Telefón v takom prípade vyzdvihne rýchly messenger. Oprava displeja mobilu je najbežnejšou službou v dnešnej dobe obrovských smartphonov. Medzi rutinné záležitosti však patrí tiež vyčistenie prachu pod displejom, oprava reproduktora ako aj ďalšie menej obvyklé opravy mobilných telefónov.

Ako špecialisti cez batérie do telefónov dokážeme zmerať kondíciu vašej existujúcej batérie a tiež zmerať aktuálnu kapacitu. Túto službu vykonávame bezplatne! Na inštalovanú batériu potom poskytujeme predĺženú záruku. V prípade želania môžeme tiež implementovať batériu s dlhšou výdržou. Vykonávame tak komplexný servis mobilných telefónov, ktorý na trhu nemá konkurenciu.

Potrebujete zapožičať náhradný telefón po dobu opravy mobilu? Žiadny problém! Zadarmo vám po dobu opravy zapožičiame jeden z najvybavenejších telefónov na trhu. Opravy telefónu neboli nikdy pohodlnejšie. Opravujeme telefóny Samsung, Nokia, HTC ako aj iných, menej známych značiek .