Powerguy.sk    Energie slobody! 

Páčime sa vám?

Doprava a platba

Platby

 

Newsletter PowerGuy

  • ViP zľavy pre odberateľa
  • Tipy špecialistov ZADARMO
  • atraktívne súťaže
  • Vaša emailová adresa
 

Platby

Kontakt

Eljet s.r.o.

tel: +420 602 123 363
email: info.powerguy@gmail.com
IČ: 01504134


Úvod » Elektrické koloběžky » Elektrická Koloběžka Airwheel biela


        

Elektrická Koloběžka Airwheel biela

 

Skladom: 0,00 ks
Číslo produktu: 5021
Výrobca: Eljet
EAN kód: 8594176633213
1 110,00 EUR
bez DPH: 611,57 EUR
s DPH (21 %):
740,00 EUR

Kompletné špecifikácie

Elektrická koloběžka AIRWHEEL čierná

 

Už máte dosť zdĺhavých ciest, ktoré Vám uberajú čas? Super skladná elektrická Kolobežka Airwheel Z5 Vás zachráni. Vďaka špeciálne vytvorenému zamykanie, môžete elektrokoloběžku Airwheel Z5 ľahko zložiť behom pár sekúnd a vziať so sebou de facto kamkoľvek. V zloženom stave zaberá skutočne minimum miesta.

Batérie - USB powerbank

Špecifická modulárny úprava batérií Vám umožní jej rýchlu výmenu a predĺženie dojazdu kolobežky Airwheel Z5. Vďaka tejto vychytávke sa nemusíte uspokojiť iba s 15-20 najazdenými kilometrami, ale môžete sa vydať na celodenný výlet s dištanciou dvojnásobnou či trojnásobnú podľa počtu výmenných batérií, ktorých kapacita činí 162,8 Wh.

Výměna baterie Airwheel Z5 Výměna baterie elektrické koloběžky Airwheel Z5

Elektrická kolobežka Airwheel Z5 nemusíme služiti ľan na prepravu. Ho služby Oceníme najme stáli užitvatelé mobilných telefón a inych zostrojené, pretoze vysokokapacitné batérie možné využiť Ako externý zdroj energie - powerbank s astronomickou silou. Pre demonštráciám nabijete iPhone 6 až 50-krát a Apple iPad dokončí 15 krát.

Elektrická koloběžka Airwheel Z5 - USB nabíjení

Univerzálnosť

Nastaviteľná výška riadidiel je samozrejmosťou. Elektrokoloběžku Airwheel Z5 môže veselo užívať celá rodina. Deti, dospelí, malí, veľkí, bez rozdielu. Výška riadidiel je aplikovateľná v rozmedzí 1,5m až 2,1 metra. Nosnosť modelu Z5 nadimenzovali výrobcovia Airwheelu na 100 kg. Možno sa pýtate, prečo len tak málo? Príčinou môžu byť inovatiní stúpačky, ktoré sú na elektrokoloběžce Z5 sklopiteľné, čo môžete oceniť najmä pri prenášaní.

Elektrická koloběžka Airwheel Z5 - univerzální pro všechny Elektrická koloběžka Airwheel Z5 - stupátka

Bezpečnosť

Elektrická kolobežka Airwheel Z5 myslí aj na bezpečnosť. Jazdy za tmy sa báť nemusíte. Kolobežka je vybavená odolným predným svetlom s vysokou svietivosťou až do vzdialenosti 20 metrov. Na zadnom blatníku elektrokoloběžky je umiestnené responzívne varovné svetlo, ktoré automaticky spína pri brzdení. Ľuďom či dopravným prostriedkom idúcim za Vami dáva neprehliadnuteľné varovania. Dosah zadného svetla Airwheel Z5 je až 5 metrov.

Elektrická koloběžka Airwheel Z5 - světla

Ďalším z prvkov, ktorému bol venovaný dlhý čas vývoja je brzdový systém. Brzda je manuálne a je vybavená citlivou odozvou. Stačí teda ľahko stlačiť brzdiaci páčku a Airwheel Z5 začne okamžite pribrzďovať. Dômyselne vyriešili tvorcovia tiež brzdnú dráhu, ktorú má elektrická kolobežka Airwheel značne kratšia v porovnaní so svojimi rovesníkmi.

Elektrická koloběžka Airwheel Z5 - brzdový systém

Výkon

Elektromotor "Zet päťky" je starostlivo vybraný. V spojení s magnetickou oceľou N45 a 270 silikónovým oceľovým plechom šetrí viac energie a produkuje menej hluku, než štandardné motory iných kolobežiek. Maximálny uhol stúpania je deklarovaný na 15 stupňov.

O komfort jazdy Airwheel Z5 sa starajú kastomizované 8 palcové pneumatiky. Vpredu je umiestnená pneumatika klasická a vzadu pevná. Uvedené spojenie zabezpečuje pohodlnú a komfortnú jazdu aj po nerovnom teréne. Predná pneumatika je navyše vybavená systémom dvojitého odpružní, čo robí z elektrokoloběžky Airwheel Z5 jasného spoločníka pre pohodlnú jazdu aj po nepohodlnom teréne.

Elektrická koloběžka Airwheel Z5 - elektromotor Elektrická koloběžka Airwheel Z5 - pneumatiky

Aplikácia

Inteligentným spoločníkom je elektrické kolobežke Airwheel PLIKÁCIE pre mobilné telefóny či tablety. Aplikáciu môžete prepojiť s kolobežkou Z5 kedykoľvek počas jazdy pre zistenie atuálního stavu systému, dosiahnuté rýchlosti, prejdenej vzdialenosti alebo kilometrov, ktoré sú ešte pred Vami. Vďaka mobilnej aplikácii Airwheel môžete prispôsobiť štýl jazdy pre optimalizovaný výkon.

Elektrická koloběžka Airwheel Z5 - mobilní aplikaceElektrická koloběžka Airwheel Z5 - propojení koloběžky s aplikací

Technické špecifikácie a parametre

Elektrická koloběžka AIRWHEEL Z5

rozmery - rozložená: 1100*840*556 mm
rozmery - zložená: 390*850*195 mm
hmotnosť: 13,15 kg
kapacita batérie: 162,8 Wh
doba nabíjania: 2 hodiny
max. rýchlosť 20 km/h
maximálny dojazd 15 - 20 km
max. uhol stúpania 15°
veľkosť kolies 8 palců
maximálna hmotnosť jazdca 100 kg
výstup USB: 5V
max. výstupné napätie: 1,5 A
výška platformy: cca 107  mm
Farba biela

 

pozn. obrázky produktu sú iba ilustračné

Komentáre

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.