Powerguy.sk    Energie slobody! 

Páčime sa vám?

Doprava a platba

Platby

 

Newsletter PowerGuy

  • ViP zľavy pre odberateľa
  • Tipy špecialistov ZADARMO
  • atraktívne súťaže
  • Vaša emailová adresa
 

Platby

Kontakt

Eljet s.r.o.

tel: +420 602 123 363
email: info.powerguy@gmail.com
IČ: 01504134


Úvod » Elektrické koloběžky » Elektrická Koloběžka Eljet Street


        

Elektrická Koloběžka Eljet Street

 

Skladom: 0,00 ks
Číslo produktu: 5012
Výrobca: Eljet
EAN kód: 8594176632889
859,00 EUR
bez DPH: 493,39 EUR
s DPH (21 %):
597,00 EUR

Kompletné špecifikácie

Elektrická koloběžka Eljet Street

Elektrická koloběžka Eljet Street

Elektrická kolobežka pre náročných užívateľov, ktorí hľadia na kvalitné a precízne spracovanie pri použití vysoko odolných materiálov. Aj vo Elektro kolobežka Eljet Street. Čím sa líši o iných elektrických kolobežiek? Najmä výkonom a dojazdom. Túto streetovú kolobežku poháňa motor s výkonom 350W, ktorý je umiestnený v zadnom kolese. Veľkosťou kolies je kolobežka Eljet Street skôr drobček. Jej 5,5 palcové kolesá, čo zodpovedá priemeru necelých 14 centimetrov, Vás hravo prevezú aj cez menšie nerovnosti. Nájazdy na chodníky môžete smelo zdolať bez nutnosti z kolobežky zostupovať.

Energiu motoru dodáva batériový modul typu Li-ion, vybavený akumulátory LG o celkovej kapacite 4400mAh. Vysokokapacitné batérie Vás poženie vpred. Stačí ju mierne podnietiť a motor zo seba vydá výkon na rýchlosť až 25 kilometrov za hodinu. V porovnaní s priemernou rýchlosťou chôdze človeka sa jedná o takmer päťkrát vyššiu hodnotu, ktorú s elektrickou kolobežkou Eljet Street môžete dosiahnuť.

Viete si predstaviť, koľko času stráveného na cestách či prechádzaním do zamestnania či školy môžete jazdou na elektro kolobežke ušetriť? Ak trvá Vám napríklad cesta do práce 20 minút, s kolobežkou Eljet Street môžete rovnakú vzdialenosť uraziť za necelých 5 minút, a to aj s čakaním na prechodoch.

Elektrická koloběžka Eljet Street

Dojazd tejto do detailu premyslené kolobežky sa pohybuje v rozmedzí 20 až 25 kilometrov. Bez obáv sa môžete s elektrickou kolobežkou vydať na výlet. Je nutné povedať, že vzhľadom k terénu sa môže maximálny dojazd meniť. Svoj podiel a vplyv na prejdené kilometre môže mať tiež hmotnosť jazdca, štýl jazdy, rýchlosť, atď. Vyššie uvedená vzdialenosť sa vzťahuje len na jednu batériu. Model Eljet Street disponuje navyše ľahko odnímateľným batériovým modulom, ktorý umožňuje rýchlu výmenu akumulátora za nový. Záleží len na Vás, aké sú Vaše dištančné ciele. Dĺžku jazdy si môžete zvodjnásobit, strojnásobiť. Stačí len so sebou mať náhradnú výmennú batériu (pochopiteľne nabitú).

Pre tých z vás, ktorí majú radi prehľad o podaných výkonoch či udolaných kilomtrech, je elektrická kolobežka Eljet Street vybavená dotykovým displejom, ktorý Vám poskytne snáď všetky potrebné informácie o Vašej jazde. Dozviete sa napríklad akú idete rýchlosťou, akú vzdialenosť ste už prešli a alebo Vám displej poskytne informáciu o aktuálnom stave batérie. Podľa stavu batérie môžete optimalizovať svoju jazdu, aby ste dosiahli svoj vytýčený cieľ bez nutnosti výmeny batérie či, nedajbože, chôdza po svojich.

Elektrická koloběžka Eljet Street

Elektrická kolobežka Eljet Street potrebuje tiež čas na regeneráciu. Ak máte naplánovanú trasu dlhšiu, než koľko môže kolobežka uraziť, zapracujte do svojho plánu časový odstup 2-3 hodiny, počas ktorých sa kolobežka stihne nádherne zregenerovať a dobiť novou energiou potrebnou na pokračovanie v ceste.

Konštruktéri tejto kolobežky sa venovali dôkladnému vývoju a skúmanie bezpečnosti. Elektrokoloběžka Prajete Street Vám ponúka okrem protišmykové podložky tiež dvojaký systém bŕzd. Spojenie mechanické brzdy a brzdy elektrické výrazne pomáha znížiť brzdnú dráhu kolobežky a eliminovať nepríjemné cukavý nárazy. Samozrejmosťou bezpečnostnej výbavy pre zapojenie do prevádzky sú svetlá, ktorá má kolobežka Street ako vpredu, tak aj vzadu.

Kolobežka Eljet Street myslí aj na komfort jazdca. Samo za seba hovorí odpruženie predného kolesa aj čiastočné odpruženie kola zadného. Nemusíte sa báť, že pri prekonávaní nerovností z Vás kolobežka "vydrncá" dušu. Nerovnosti sú absorbované pružinami a Vy si môžete vychutnať ničím nerušenú a hlavne plynulú jazdu.

 

Elektrická koloběžka Eljet Street Elektrická koloběžka Eljet Street

Technické špecifikácie a parametre

Elektrická koloběžka Eljet STREET

Hmotnosť:: 9 kg
Rozmery: 110 x 40 x 120 cm
Rozmery balenia: 125 x 19 x 45 cm
Váha jazdca: až 110 kg
Displej: áno

Brzdy

Prevedenie: elektronická a mechanická

Batérie

Kapacita: 4400 mAh / 36V
Typ: Li-Ion
Doba nabíjania: 2-3 hodiny
Maximálna rýchlosť: 25 km / h
Dojazd: 20 - 30 km
Články: LG
Rýchla výmena batérie: áno

Motor

Typ: brushless
Výkon: 350 W

Kola

        Rozmery: 5,5 "(palcov)

rám

        Materiál: hliníková zliatina

 

pozn. obrázky produktu sú iba ilustračné

Komentáre

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.