Powerguy.sk    Energie slobody! 

Páčime sa vám?

Doprava a platba

Platby

 

Newsletter PowerGuy

  • ViP zľavy pre odberateľa
  • Tipy špecialistov ZADARMO
  • atraktívne súťaže
  • Vaša emailová adresa
 

Platby

Kontakt

Eljet s.r.o.

tel: +420 602 123 363
email: info.powerguy@gmail.com
IČ: 01504134


Úvod » Elektrické koloběžky » Elektrická Koloběžka Eljet Urban


        

Elektrická Koloběžka Eljet Urban

 

Skladom: 0,00 ks
Číslo produktu: 5011
Výrobca: Eljet
EAN kód: 8594176632872
999,00 EUR
bez DPH: 616,53 EUR
s DPH (21 %):
746,00 EUR

Kompletné špecifikácie

Elektrická koloběžka Eljet Urban

Vydajte sa na jazdu kráľov a zažite pocit jedinečnosti pri jazde na unikátne elektrické kolobežke,
ktorá platí za Rolls-Royce medzi elektrokolběžkami.

Součásti elektro koloběžky Eljet

Elektrická kolobežka pre najnáročnejších užívateľov, ktorí hľadia na kvalitné a precízne spracovanie pri použití vysoko odolných materiálov. Aj vo Elektro kolobežka Eljet Urban. Čím sa líši o iných elektrických kolobežiek? Najmä výkonom a dojazdom. Túto Urbanovou kolobežku poháňa motor s výkonom 350W, ktorý je umiestnený v zadnom kolese. Kolesá elektrické kolobežky Urban o priemery 8 palcov, čo zodpovedá priemeru cca 20,3 centimetrov, Vás hravo prevezú aj cez nerovnosti. Nájazdy na chodníky môžete smelo zdolať bez nutnosti z kolobežky zostupovať.

Energiu motoru dodáva batériový modul typu Li-ion, vybavený akumulátory LG o celkovej kapacite 5200mAh. Vysokokapacitné batérie Vás poženie vpred. Stačí ju mierne podnietiť a motor zo seba vydá výkon na rýchlosť až 25 kilometrov za hodinu. V porovnaní s priemernou rýchlosťou chôdze človeka sa jedná o takmer päťkrát vyššiu hodnotu, ktorú s elektrickou kolobežkou Eljet Urban môžete dosiahnuť.

Popis řídítek elektrické koloběžky Eljet urban

 

Viete si predstaviť, koľko času stráveného na cestách či prechádzaním do zamestnania či školy môžete jazdou na elektro kolobežke ušetriť?

Ak trvá Vám napríklad cesta do práce 20 minút, s kolobežkou Eljet Urban môžete rovnakú vzdialenosť uraziť za necelých 5 minút, a to aj s čakaním na prechodoch.

 

Dojazd tejto do detailu premyslené kolobežky sa pohybuje v rozmedzí 20 až 30 kilometrov. Bez obáv sa môžete s elektrickou kolobežkou vydať na výlet. Je nutné povedať, že vzhľadom k terénu sa môže maximálny dojazd meniť. Svoj podiel a vplyv na prejdené kilometre môže mať tiež hmotnosť jazdca, štýl jazdy, rýchlosť, atď. Vyššie uvedená vzdialenosť sa vzťahuje len na jednu batériu. Model Eljet Urban disponuje navyše ľahko odnímateľným batériovým modulom, ktorý umožňuje rýchlu výmenu akumulátora za nový. Záleží len na Vás, aké sú Vaše dištančné ciele. Dĺžku jazdy si môžete zvodjnásobit, strojnásobiť. Stačí len so sebou mať náhradnú výmennú batériu (pochopiteľne nabitú).

Pre tých z vás, ktorí majú radi prehľad o podaných výkonoch či udolaných kilomtrech, je elektrická kolobežka Eljet Urban vybavená dotykovým displejom, ktorý Vám poskytne snáď všetky potrebné informácie o Vašej jazde. Dozviete sa napríklad akú idete rýchlosťou, akú vzdialenosť ste už prešli a alebo Vám displej poskytne informáciu o aktuálnom stave batérie. Podľa stavu batérie môžete optimalizovať svoju jazdu, aby ste dosiahli svoj vytýčený cieľ bez nutnosti výmeny batérie či, nedajbože, chôdza po svojich.

Nabíjení elektrické koloběžky Eljet Urban

Elektrická kolobežka Eljet Urban potrebuje tiež čas na regeneráciu. Ak máte naplánovanú trasu dlhšiu, než koľko môže kolobežka uraziť, zapracujte do svojho plánu časový odstup pre nabíjanie 2-3 hodiny, počas ktorých sa kolobežka stihne nádherne zregenerovať a dobiť novou energiou potrebnou na pokračovanie v ceste.

Konštruktéri tejto kolobežky sa venovali dôkladnému vývoju a skúmanie bezpečnosti. Elektrokoloběžka Prajete Urban Vám ponúka okrem protišmykové podložky tiež dvojaký systém bŕzd. Spojenie mechanické brzdy a brzdy elektronickej výrazne pomáha znížiť brzdnú dráhu kolobežky a eliminovať nepríjemné cukavý nárazy. Samozrejmosťou bezpečnostnej výbavy pre zapojenie do prevádzky sú svetlá, ktorá má kolobežka Urban ako vpredu, tak aj vzadu.

Kolobežka Eljet Urban myslí aj na dôležitý komfort jazdca, ktorého hmotnosť môže byť až 150 kg. Samo za seba hovorí odpruženie predného kolesa aj kolesa zadného. Nemusíte sa báť, že pri prekonávaní nerovností z Vás kolobežka "vydrncá" dušu. Nerovnosti sú absorbované pružinami a Vy si môžete vychutnať ničím nerušenú a hlavne plynulú jazdu.

 

Popis elektrické koloběžky Eljet Urban

Technické špecifikácie a parametre

Elektrická kolobežka Eljet URBAN

Hmotnosť: 11 kg
Rozmery: 110 x 40 x 120 cm
Rozmery balenia: 125 x 19 x 45 cm
Váha jazdca: až 150 kg
Displej: áno

Brzdy

Prevedenie: elektronická a mechanická

Batérie

Kapacita: 5200 mAh / 36V
Typ: Li-Ion
Doba nabíjania: 2-3 hodiny
Maximálna rýchlosť: 25 km / h
Dojazd: 20 - 30 km
Články: LG
Rýchla výmena batérie: áno

Motor

Typ: brushless
Výkon: 350 W

Kola

Rozmery: 8 "(palcov)

Rám

Materiál: hliníková zliatina

 

pozn. obrázky produktu sú iba ilustračné

Komentáre

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.