Powerguy.sk    Energie slobody! 

Páčime sa vám?

Doprava a platba

Platby

 

Newsletter PowerGuy

  • ViP zľavy pre odberateľa
  • Tipy špecialistov ZADARMO
  • atraktívne súťaže
  • Vaša emailová adresa
 

Platby

Kontakt

Eljet s.r.o.

tel: +420 602 123 363
email: info.powerguy@gmail.com
IČ: 01504134


Úvod » Elektrické koloběžky » Elektrická Koloběžka Eljet City


        

Elektrická Koloběžka Eljet City

 

Skladom: 0,00 ks
Číslo produktu: 5010
Výrobca: Eljet
EAN kód: 8594176632865
988,00 EUR
bez DPH: 596,69 EUR
s DPH (21 %):
722,00 EUR

Kompletné špecifikácie

Elektrická koloběžka Eljet City

 

Elektrická kolobežka pre najnáročnejších užívateľov, ktorí hľadia na kvalitné a precízne spracovanie pri použití vysoko odolných materiálov. Čím sa líši o iných elektrických kolobežiek? Najmä výkonom a dojazdom. Túto Cityovou kolobežku poháňa motor s výkonom 350W, ktorý je umiestnený v zadnom kolese. Kolesá elektrické kolobežky City o priemery 8 palcov, čo zodpovedá priemeru cca 20,3 centimetrov, Vás hravo prevezú aj cez nerovnosti. Nájazdy na chodníky môžete smelo zdolať bez nutnosti z kolobežky zostupovať.

Popis řídítek elektrické koloběžky Eljet urban

Energiu motoru dodáva batériový modul typu Li-ion, vybavený akumulátory LG o celkovej kapacite 5200mAh. Vysokokapacitné batérie Vás poženie vpred. Stačí ju mierne podnietiť a motor zo seba vydá výkon na rýchlosť až 25 kilometrov za hodinu. V porovnaní s priemernou rýchlosťou chôdze človeka sa jedná o takmer päťkrát vyššiu hodnotu, ktorú s elektrickou kolobežkou Eljet City môžete dosiahnuť.Přední kolo elektrické koloběžky Eljet City

Viete si predstaviť, koľko času stráveného na cestách či prechádzaním do zamestnania či školy môžete jazdou na elektro kolobežke ušetriť?

Ak trvá Vám napríklad cesta do práce 20 minút, s kolobežkou Eljet City môžete rovnakú vzdialenosť uraziť za necelých 5 minút, a to aj s čakaním na prechodoch.

Řídítka elektrické koloběžky Eljet City 

Dojazd tejto do detailu premyslené kolobežky sa pohybuje v rozmedzí 20 až 30 kilometrov. Bez obáv sa môžete s elektrickou kolobežkou vydať na výlet. Je nutné povedať, že vzhľadom k terénu sa môže maximálny dojazd meniť. Svoj podiel a vplyv na prejdené kilometre môže mať tiež hmotnosť jazdca, štýl jazdy, rýchlosť, atď. Vyššie uvedená vzdialenosť sa vzťahuje len na jednu batériu.

Elektrická kolobežka Eljet City potrebuje tiež čas na regeneráciu. Ak máte naplánovanú trasu dlhšiu, než koľko môže kolobežka uraziť, zapracujte do svojho plánu časový odstup pre nabíjanie 2-3 hodiny, počas ktorých sa kolobežka stihne nádherne zregenerovať a dobiť novou energiou potrebnou na pokračovanie v ceste.

Přední světlo, kterým je elektrokoloběžka Eljet City vybavena Přední světlo, kterým je elektrokoloběžka Eljet City vybavena

Konštruktéri tejto kolobežky sa venovali dôkladnému vývoju a skúmanie bezpečnosti. Elektrokoloběžka ELjet City Vám ponúka okrem protišmykové podložky tiež dvojaký systém bŕzd. Spojenie mechanické brzdy a brzdy elektronickej výrazne pomáha znížiť brzdnú dráhu kolobežky a eliminovať nepríjemné cukavý nárazy. Samozrejmosťou bezpečnostnej výbavy pre zapojenie do prevádzky sú svetlá, ktorá má kolobežka City ako vpredu, tak aj vzadu.

Kolobežka Eljet City myslí aj na dôležitý komfort jazdca, ktorého hmotnosť môže byť až 150 kg. Samo za seba hovorí odpruženie predného kolesa aj kolesa zadného. Nemusíte sa báť, že pri prekonávaní nerovností z Vás kolobežka "vydrncá" dušu. Nerovnosti sú absorbované pružinami a Vy si môžete vychutnať ničím nerušenú a hlavne plynulú jazdu.

Popis elektrické koloběžky Eljet City

Technické špecifikácie a parametre

Elektrická kolobežka Eljet CITY

Hmotnosť: 11 kg
Rozmery: 110 x 40 x 120 cm
Rozmery balenia: 125 x 19 x 45 cm
Váha jazdca: až 150 kg

brzdy

    Prevedenie: elektronická a mechanická

batérie

    Kapacita: 5200 mAh / 36V
    Typ: Li-Ion
    Doba nabíjania: 2-3 hodiny
    Maximálna rýchlosť: 25 km / h
    Dojazd: 20 - 30 km
    Články: LG

motor

    Typ: brushless
    Výkon: 350 W

Kola

    Rozmery: 8 "(palcov)

rám

    Materiál: hliníková zliatina

 

pozn. obrázky produktu sú iba ilustračné

Komentáre

NÁZORY A OTÁZKY NÁVŠTEVNÍKOV

Nebol zatiaľ pridaný žiadny názor. Pridajte svoj názor alebo dotaz ako prvý.