Páčime sa vám?

Doprava a platba

Platby

 

Newsletter PowerGuy

  • ViP zľavy pre odberateľa
  • Tipy špecialistov ZADARMO
  • atraktívne súťaže
  • Vaša emailová adresa
 

Platby

Kontakt

Eljet s.r.o.

tel: +420 602 123 363
email: info.powerguy@gmail.com
IČ: 01504134


Bezdrôtové nabíjanie


EUR
EUR
Usporiadať podľa:
najlacnejšie najdrahšieBezdrôtové nabíjanie 

Bezdrôtové nabíjanie patrí posledné mesiace medzi často skloňované výrazy. Moderný spôsob nabíjania si získava nových užívateľov priamo dominovým efektom. Užívatelia si vychvaľujú jednoduchosť, kedy nabíjate jednoduchým položením na bezdrôtovú nabíjačku. Nehľadáte káble, nezasúvate konektor. Jednoducho len položte a čakajte. Ako chytré.

Dodnes bolo bezdrôtové nabíjanie výsadou len niekoľkých telefónov vyššej triedy. Priznajme si, že ani potrebná bezdrôtová nabíjačka nepatrila zrovna medzi dostupný tovar s cenou okolo dvoch tisíc. Tá doba je preč! Prinášame minimalistickú bezdrôtovú nabíjačku za pár eur a predovšetkým geniálny bezdrôtový prijímač pre akékoľvek moderné zariadenia. Jedná sa vlastne o akúsi samolepku pod kryt alebo obal mobilného telefónu. Nabíjať bezdrôtovo dnes môže takmer každý!

Spolupracujeme s lídrom v oblasti bezdrôtového nabíjania, ktorý má okrem bežných certifikácií tiež členstvo v organizácii Qi, takže si môžete byť 100 % istí plnou kompatibilitou a vysokou kvalitou. Spoločne s firmou Powerqi pripravujeme celý ekosystém bezdrôtovo nabíjaných zariadení. Nebude chýbať napríklad univerzálna bezdrôtová nabíjačka spolu s handsfree do automobilu, bezdrôtový power bánk či štýlové kryty s podporou Qi nabíjania.