Powerguy.sk    Energie slobody! 

Páčime sa vám?

Doprava a platba

Platby

 

Newsletter PowerGuy

  • ViP zľavy pre odberateľa
  • Tipy špecialistov ZADARMO
  • atraktívne súťaže
  • Vaša emailová adresa
 

Platby

Kontakt

Eljet s.r.o.

tel: +420 602 123 363
email: info.powerguy@gmail.com
IČ: 01504134


Prečo my?
Prečo nakupovať u nás?

 

1) Získali sme ocenenie spokojnosti zákazníkov na všetkých serveroch, cez ktoré predávame


2) Expedícia tovaru každý deň

V pripade DPD prepravy garantujeme doručenie tovaru do 2. pracovného dňa, ak si urobíte objednávku do 12,00 hodín. Expedíciu cez Slovensku poštu vykonávame 3x týždňa. 

3) Sme špecialisti s mnohoročnou praxou v oblasti dobíjania

Predávame úzke portfólio špecializovaných produktov zameraných na oblasť dobíjanie. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na on-line chatu, facebooku, emailu alebo telefonicky.

4) Dodávame produkty do veľkých obchodných reťazcov

Naše tovary nájdete napríklad v Datarte. V prípade záujmu o veľkoobchodnú spoluprácu nás prosím kontaktujte na emaile info@powerguy.cz alebo telefónnom čísle +420 601 333 601. Poskytujeme atraktívne podmienky pre spoľahlivých partnerov.

5) Predávaný tovar podlieha prísne certifikácii a testovanie

Vďaka vlastnej laboratóriu môžeme byť maximálne nezávislí a objektívne. Naše špecializované prístroje pracujú s presnosťou na 1 mAh a vykonajú viac ako 1000 testov kvality každý rok. Už několikátým rokom pre Vás PowerGuy.cz testuje tie najlepšie značky na globálnom trhu az nich v spolupráci s užívateľmi mobilných telefónov vyberá víťaza, ktorý je na našich stránkach označený ako "Tip PowerGuy.cz". Na tieto batérie ponúkame predĺženú záruku na kapacitu - miesto bežných 6 mesiacov rozdávame rovno 12 mesiacov!

6) Kvalitný popredajný servis

Prevažnú väčšinu reklamácií vybavujeme kladne, k spokojnosti zákazníka.

7) Šetríme životné prostredie

Ekologicky likvidujeme Vaše staré batérie.
Šetríme lesy - faktúry zasielame výhradne elektronicky.
Pre expedíciu väčších zásielok používame iba recyklované kartónové krabice.
Chránime naše životné prostredie spolu s Office Depot.

8) Internetový obchod s najväčším výberom batérií pre mobilné telefóny

Baterie s vyšší výdržíNa výber máme ako klasické originálne batérie, tak aj výnimočné s excelentným spracovaním a vyššia výdržou.Všetok tovar je rovnakej veľkosti ako originálny.Výnimku tvorí len sekcie"väčší batérie", kde môžete zakúpiť väčšiu batériu s extra väčším krytom . Zaobstarať si môžete aj najlacnejšie batériu na trhu.Túto možnosť však neodporúčame - cena samozrejme zodpovedá kvalite.

 9) Trápí Vás slabá výdrž na cestách?

Power BankPotom by Vás mohla zaujať sekcie Energia na cesty, kde nájdete bezkonkurenčný výber produktov, ktoré sa budú hodiť na cestách.Pre inšpiráciu tu nájdete napríklad power bánk,solárne nabíjačky, ale aj posledný vychytávky z oblasti vedy na čele s prenosným ohniskom,z ktorého dobijete treba najnovšie čínske telefóny s obľúbenú kamerkou GoPro a ešte si uvaríte dobrú večeru ;)

 10) Zľavy pre študentov a fanúšikov facebooku

ISICPoskytujeme zľavu 10 % všetkým , čo majú ISIC , IYTC , ITIC , ALIVE alebo Staff Card ! Ak chcete túto zľavu využiť , stačí sa registrovať, zaslať na náš email info@powerguy.cz ofotenou kartu z oboch strán a aktivujeme Vám obratom zľavu.O zľavu 5 % stačí požiadať správou na našom facebooku.

Testováno na lidech

 

Doprava

Doprava Slovensko

 

Výdajné miesta Zásilkovny

Zásilkovna

Platba

Platba