Páčime sa vám?

Doprava a platba

Platby

 

Newsletter PowerGuy

  • ViP zľavy pre odberateľa
  • Tipy špecialistov ZADARMO
  • atraktívne súťaže
  • Vaša emailová adresa
 

Platby

Kontakt

Eljet s.r.o.

tel: +420 602 123 363
email: info.powerguy@gmail.com
IČ: 01504134


Slnko, vodík, bicykel, to je outdoor energia


EUR
EUR
Usporiadať podľa:
najlacnejšie najdrahšie54,59 EUR

img143,70 EUR

img

PowerGuy.sk predstavuje vždy aktuálnu ponuku najvhodnejšieho príslušenstva na kratšie aj dlhé cesty bez zásuvky . Prinášame bežná aj značne neobvyklé riešenia , z ktorých budú " na vetve " i priatelia okolo Vás . Inu zamyslite sa , kedy naposledy ste videli niekoho nabíjať smartphone ohňom , vodíkom alebo napríklad vodou ? Tieto nezvyčajné možnosti nevznikajú často len kvôli cool efektu , ale snaží sa ponúknuť aj pridanú hodnotu . Prečo si tiež neugrilovat poriadny steak na večeru , keď už máte rozloženú oheň ?

Power bank patrí v dnešnej dobe k najbežnejším riešením v prípade nedostatku energie napríklad na bicykli alebo v stane , pretože ponúka maximálny pomer medzi cenou a poskytnutým výkonom a možno zohnať doslova už za pár korún . U nás si môžete exkluzívne zakúpiť aj power bank bez batérií ( tie možno dokúpiť zvlášť ) a dostať sa tak skutočne na najnižšiu cenu pod Slnkom.

Ďalšie obľúbené a dostupné riešenie predstavuje solární nabíječka. My pre Vás máme len také , ktoré stoja skutočne za nákup , takže sa nemusíte obávať , že budete nabíjať mobil celý týždeň . Ak chcete byť výnimoční , potom môžete zakúpiť aj ohybný solárný panel.

Záverom sa môžete pozrieť do sekcie Hi-tech, kde nájdete tie najunikátnejšou výrobky ľudskej fantázie . Stanete sa ekológom s vodíkovým power bankom alebo podľahnete rozpálenému roštu s hovädzím a dobijete svoju kameru s BioLite CampStove? V tomto roku sa začal predávať aj myFC PowerTrekk, ktorý dokáže vyrobiť energiu iz obyčajné kaluže

Power Bank BioLite CampStove
Solární nabíječka