Páčime sa vám?

Doprava a platba

Platby

 

Newsletter PowerGuy

  • ViP zľavy pre odberateľa
  • Tipy špecialistov ZADARMO
  • atraktívne súťaže
  • Vaša emailová adresa
 

Platby

Kontakt

Eljet s.r.o.

tel: +420 602 123 363
email: info.powerguy@gmail.com
IČ: 01504134


Mobily a tablety PowerGuy.sk


EUR
EUR
Usporiadať podľa:
najlacnejšie najdrahšie

Mobilné telefóny

Lacné mobily sú našou prednosťou. Vďaka menej známym čínskym značkám dokážeme držať cenu mobilných telefónov veľmi nízko. Prekvapivo však na úkor ceny netrpí kvalita. Mobilné telefóny Lenovo, Xiaomi aj ZOPO patria medzi špičku na trhu. Porovnanie mobilov so známejšou konkurenciou v podobe Samsungu či HTC je trochu úsmevné. Za niekedy aj tretinovú cenu získate mobil s rovnakými parametrami.

Všetky mobilné telefóny môžete mať formou dropshippingu s čínskou cenovkou a kratšou zárukou ako aj bežnou cestou s dvojročnou zárukou. Vyberte si sami spôsob, ktorý je vám bližší. Mobily doručujeme zvyčajne do jedného týždňa v závislosti od vyťaženosti dopravcu. Na všetky lacné mobily v našej aktuálnej ponuke poskytujeme dopravu zadarmo!

\"Mobilne \"Mobilne \"Lacné

Tablety

Lacné tablety dovážame priamo z Číny bez medzičlánkov, takže si môžete byť istí, že zakúpite lacný tablet. Predávame len overené značky, takže sa nemusíte obávať kvality. Vďaka menej známym značkám tabletov ušetríte vysoké sumy. Cena tých najlacnejších tabletov je často asi tretinová oproti značkovým tabletom.

Všetky vystavené tablety môžete mať formou dropshippingu s ročnou zárukou aj bežnou formou predaja s dvojročnou zárukou. Najžiadanejším spôsobom je vďaka nízkej cene celkom iste dropshipping. Oba spôsoby dodania posielame dopravou zdarma a všetky modely môžu byť u vás približne do týždňa. Záleží na vybranom spôsobe dopravy.