Páčime sa vám?

Doprava a platba

Platby

 

Newsletter PowerGuy

  • ViP zľavy pre odberateľa
  • Tipy špecialistov ZADARMO
  • atraktívne súťaže
  • Vaša emailová adresa
 

Platby

Kontakt

Eljet s.r.o.

tel: +420 602 123 363
email: info.powerguy@gmail.com
IČ: 01504134


Energia na cesty

PowerGuy.sk predstavuje vždy aktuálnu ponuku najvhodnejšieho príslušenstva na kratšie aj dlhé cesty bez zásuvky. Prinášame bežná aj značne neobvyklé riešenia, z ktorých budú \"na vetve\" i priatelia okolo Vás. Inu zamyslite sa, kedy naposledy ste videli niekoho nabíjať smartphone ohňom, vodíkom alebo napríklad vodou? Tieto nezvyčajné možnosti nevznikajú často len kvôli cool efektu, ale snaží sa ponúknuť aj pridanú hodnotu. Prečo si tiež neugrilovat poriadny steak na večeru, keď už máte rozloženú oheň?


EUR
EUR
Usporiadať podľa:
najlacnejšie najdrahšie
59,99 EUR

39,99 EUR

img

143,70 EUR

img

Power bánk patrí v dnešnej dobe k najbežnejším riešením v prípade nedostatku energie napríklad na bicykli alebo v stane, pretože ponúka maximálny pomer medzi cenou a poskytnutým výkonom a možno zohnať doslova už za pár korún. U nás si môžete exkluzívne zakúpiť aj power bank bez batérií (tie možno dokúpiť zvlášť) a dostať sa tak skutočne na najnižšiu cenu pod Slnkom.

Ďalšie obľúbené a dostupné riešenie predstavuje solárna nabíjačka. My pre Vás máme len také, ktoré stoja skutočne za nákup, takže sa nemusíte obávať, že budete nabíjať mobil celý týždeň. Ak chcete byť výnimoční, potom môžete zakúpiť aj ohybný solárny panel.

Záverom sa môžete pozrieť do sekcie Hi-tech, neboli NOVINKY NA SK TRHU, ktorá skrýva nové produkty na slovenskom trhu. Nájdete tu tie najunikátnejšou výrobky ľudskej fantázie. Stanete sa ekológom s vodíkovým power bankom alebo podľahnete rozpálenému roštu s hovädzím a dobijete svoju kameru s BioLite CampStove? V tomto roku sa začal predávať aj myFC PowerTrekk, ktorý dokáže vyrobiť energiu aj z obyčajnej kaluže.


\"Power \"BioLite