Powerguy.sk    Energie slobody! 

Páčime sa vám?

Doprava a platba

Platby

 

Newsletter PowerGuy

  • ViP zľavy pre odberateľa
  • Tipy špecialistov ZADARMO
  • atraktívne súťaže
  • Vaša emailová adresa
 

Platby

Kontakt

Eljet s.r.o.

tel: +420 602 123 363
email: info.powerguy@gmail.com
IČ: 01504134


Úvod » Batérie do mobilu

Batérie do mobilu


EUR
EUR
Usporiadať podľa:
najlacnejšie najdrahšie
5,39 EUR

3,80 EUR

img


8,45 EUR

4,10 EUR9,00 EUR

4,90 EUR

img
10,50 EUR

5,00 EUR

img


Batérie do mobilu patria dlhodobo medzi nočné mory snáď každého z nás. Kde sú tie časy, keď vydržali batérie pre mobilné telefóny kľudne aj dva týždne? Ťažko odhadovať, či sú na tom s výdržou horšie batérie do mobilu Samsung či ZTE. Podľa našich testov si trúfame tvrdiť, že čo do výdrže aj životnosti, najmenej vydržia batérie do mobilu HTC, aj keď v poslednej dobe má vážne problémy so svojimi akumulátormi tiež Samsung. Dosť už ale úvah a pozrime sa na možnosti, ako batérie do mobilov poistiť pred vybitím.

Batérie do mobilu s väčším krytom

Batérie pre mobilné telefóny s väčším zadným krytom zažívajú v poslednej dobe obrovský rast. Na úkor väčšej hĺbky telefónu získate zvyčajne až dvojnásobnú výdrž na jedno nabitie, čo je v dnešnej dobe smartphonov na nezaplatenie.

Vysokokapacitné batérie

Batérie Mugen sa už stali synonymom vysokokapacitnej batérie. S kvalitou bohužiaľ súvisí cena, takže odporúčame aj iné neoriginálne batérie do mobilu, ktoré niekedy dosahujú vyššiu kapacitu oproti originálnej batérii. Často sú označené ako tip " PowerGuy.cz ". Za skvelú cenu dostanete zvyčajne aj predĺženú záruku na kapacitu batérie.

Záložná batéria

Nevadí vám výmena batérie počas dňa? Kúpte si záložnú batériu do mobilu spolu s univerzálnou nabíjačkou batérií! Druhú batériu pre mobilný telefón tak pohodlne nabijete cez noc spolu s mobilom. Univerzálnu nabíjačku batérií si určite čoskoro zamiluje celá domácnosť a využitie nájde určite aj za 10 rokov.

Externá batéria

Najväčšej obľube sa však tešia jednoznačne externé batérie. Power banky, ako sa im tiež niekedy hovorí, môžete mať v rôznych veľkostiach. Každých 10 minút dokážu dodať vášmu telefónu či tabletu až 200mAh, takže si v núdzi jednoducho dobijete batériu do mobilu aj za chôdze.

Ako dlhoroční špecialisti ponúkame klasické aj vysokokapacitné batérie do mobilu. Zakladáme si na podávaní presných informácií, takže pre Vás každú batériu meriame v našom Powerlab s presnosťou na 1mAh. Neváhajte nás teda kontaktovať a radi Vám poradíme s výberom tej najvhodnejšej batérie do telefónu na základe Vašich požiadaviek. Každý užívateľ má veľmi rozdielne požiadavky a preto nie je možné odporučiť jedno riešenie všetkým, alebo aspoň väčšine.