Páčime sa vám?

Doprava a platba

Platby

 

Newsletter PowerGuy

  • ViP zľavy pre odberateľa
  • Tipy špecialistov ZADARMO
  • atraktívne súťaže
  • Vaša emailová adresa
 

Platby

Kontakt

Eljet s.r.o.

tel: +420 602 123 363
email: info.powerguy@gmail.com
IČ: 01504134


Batérie pre iPhone


EUR
EUR
Usporiadať podľa:
najlacnejšie najdrahšie
10,50 EUR

8,50 EUR

img

Hľadáte batérie najvyššej možnej kvality pre Váš iPhone?

Potom pre Vás máme dobrú správu - môžete prestať.

U nás totiž predávame iPhone batérie s predĺženou zárukou na kapacitu. Bez okolkov teda môžete využívať energiu, ktorú Vám dodáme, po celý rok bez akéhokoľvek strachu a riziká. A čím sa ešte líšime? Nielen, že vieme expresné a rýchlu výmenu batérie iPhone, ale zároveň si ju dokážete vymeniť sami a to za pomoci naradia, ktoré od nás k batériám Apple obdržíte. Potom už len stačí pozrieť sa na inštruktážne video odborníkov (v závislosti na verzii i Phone) a behom pár minút máte batériu vymenenú.

Nespornou výhodou je aj cena, ktorá Vám ušetrí približne 20eur oproti výmene batérie Vášho iPhonu v autorizovanom servise. Nielen, že ušetríte peniaze, ale zároveň čas, lebo výmenu zvládnete v pohodlí domova či kancelárie.

Batéria pre iPhone zatiaľ, bohužiaľ, nie sú dostupné vo vysokokapacitné verzii. Buďte preto pripravení na situáciu, kedy Vám môže dôjsť šťava a majte pri sebe vždy nejakú tú zásobu energie navyše. Ponúkame Vašej pozornosti power banky s dostatočnou kapacitou pre nabitie jedného i armády pokojne dvadsiatich iPhonov.